Saab Türkiye'ye Hoş Geldiniz Bizi ilk kez ziyaret ediyorsanız şimdi Kayıt ol
Bizi takip edin..
Facebook'da Takip Edin Twitter'da Takip Edin YouTube'da İzleyin. Google Plus'da Takip Edin
Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    Administrator Saab Türkiye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aracınızın Markası
    SAAB
    Model Yılı
    2005
    Modeli
    9-5 2.3 Aero
    Motor Kodunuz
    B235R
    Kasa Tipi
    SportCombi
    Nereden
    İzmir

Konulara Görsel/Resim Ekleme

Merhaba arkadaşlar,
    sitemiz içerisin de bilgisayarınızdan konulara görsel yükleme adımlarını anlatacağım.
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.Adım
    Yükleyeceğiniz görselin ismini mutlaka görselin içeriği ile alakalı düzenlememiz gerekiyor. Böylelikle google aramalarında yüklediğiniz görselleriniz de çıkacaktır.

foruma resim yukleme 1 - Konulara Görsel/Resim Ekleme
    foruma resim yukleme 2 - Konulara Görsel/Resim Ekleme

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2.Adım
    Sitemizin ana sayfasında üst kısımda Görsel Yükle butonuna basın.

foruma resim yukleme 3 - Konulara Görsel/Resim Ekleme

3.Adım
    Karşınıza gelen sayfada Dosya Seç'e tıklayarak bilgisayarınızdan yükleyeceğiniz görseli seçin ve Yükle'ye basın.

foruma resim yukleme 4 - Konulara Görsel/Resim Ekleme
    foruma resim yukleme 5 - Konulara Görsel/Resim Ekleme

4.Adım
    Görselim yüklendikten sonra açılan sayfada Doğrudan Erişim yazan yerde ki URL'yi kopyalıyoruz.

foruma resim yukleme 6 - Konulara Görsel/Resim Ekleme

5.Adım
    Şimdi forumda görseli eklemek istediğiniz konunun mesaj yazma panelinde ok işareti ile belirtilen Resim Ekle butonuna basıyoruz.

foruma resim yukleme 7 - Konulara Görsel/Resim Ekleme

6.Adım
    Butona bastıktan sonra karşımıza çıkan Resim Ekle arayüzünde URL'den Yükle bölümüne basıyoruz ve aşağısında bulunan kutucuktaki seçim işaretini kaldırıyoruz. Kopyaladığımız URL'yi buraya yapıştırıyoruz ve Tamam'a tıklıyoruz. Görseli yeni bir konuya ekliyorsanız Konuyu Aç yada bir konuya cevap olarak yazıyorsanız Cevapla'ya basarak görseli konuya eklemiş olursunuz.

foruma resim yukleme 8 - Konulara Görsel/Resim Ekleme
    foruma resim yukleme 9 - Konulara Görsel/Resim Ekleme

Administrator Saab Türkiye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aracınızın Markası
    SAAB
    Model Yılı
    2005
    Modeli
    9-5 2.3 Aero
    Motor Kodunuz
    B235R
    Kasa Tipi
    SportCombi
    Nereden
    İzmir
    Diğer bir yöntem ise
    4.Adım'da kopyaladığımız URL'yi img kodlarını kullanarak eklemektedir.

ULR'yi kopyaladıktan sonra görseli ekleyeceğimiz mesaj yazma paneline geliyoruz ve [img].[/img] kodlarını yazarak iki kodun ortasında noktanın olduğu kısıma URL'yi yapıştırıyoruz.

Örnek: [img]www.saabturkiye.net[/img]

foruma resim yukleme 10 - Konulara Görsel/Resim Ekleme